Saudijski fudbaler Al Šehri: Pokazali smo da smo dorasli izazovu

Fudbaler Saudijske Arabije Saleh Al Šehri rekao je da je ekipa današnjom pobjedom protiv Argentine na Svjetskom prvenstvu pokazala da je dorasla izazovu i da je cilj plasman u osminu finala, prenose agencije.

“Bili smo vrlo sigurni u sebe i dokazali smo da smo dorasli izazovu. Napadač u svakoj utakmici želi da postigne gol, ako radi da ostvari cilj, ništa ga ne može zaustaviti. Želimo u osminu finala, ovo je prvi korak. Imamo još dvije utakmice (protiv Meksika i Poljske). Poslije ove pobjede ne smijemo da se ne plasiramo”, rekao je Al Šehri za BeIn Sports.

Saudijska Arabija pobijedila je danas poslije preokreta Argentinu sa 2:1, u prvoj utakmici Grupe C na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

Argentina je povela u 10. minutu golom Lionela Mesija iz jedanaesterca. Izjednačio je Saleh Al Šehri u 48. minutu a veliku, iznenađujuću pobjedu Saudijskoj Arabiji donio je Salem Al Davsari lijepim golom u 53. minutu.

Previous USAID i Turkish Airlines u službi promocije bosanskog turizma
Next Dado Ruvić za Dan državnosti BiH u zeničkom muzeju predstavio video izložbu "Nju je lako voljeti"

Ronaldo predstavljen u Al Nassru: Osvojio sam sve, moj posao u Evropi je završen

Jedan od najboljih fudbalera na svijetu Cristiano Ronaldo danas je predstavljen kao novi igrač saudijskog kluba Al Nassra, prenosi AA. Nakon što je prošao medicinske preglede, Portugalac se obratio medijima

Zmajevi bolji od Finske, sutra protiv Španaca za plasman na Svjetsko prvenstvo

Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine na korak je do plasmana na Svjetsko prvenstvo. Naši mladi košarkaši danas su porazili selekciju Finske rezultatom 95:72, u utakmici za razigravanje za plasman od

Sarajevo večeras igra protiv Celtica za plasman u Europa ligu

FK Sarajevo danas će u okviru Play-off runde UEFA Europa League igrati protiv škotskog Celtica na stadionu Bilino polje. Biće ovo peta prilika za Bordo ekipu da uđe u grupnu