Sejfo Šehović na SP-u uz prvo mjesto oborio i svjetski rekord

Sejfo Šehović nakon fantastičnog rezultata na Svjetskom prvenstvu WUAP federacije u powerliftingu, benchpressu i deadliftu u Čikagu nije imao odmora, a uslijedilo je takmičenje u Slovačkoj gdje također zlato i rekord nisu izostali.

Šehović je nastupio na Svjetskom prvenstvu GPC federacije u Slovačkoj, a kako smo to od njega i navikli, osvojio je zlatnu medalju uz oboren rekord.

Bosanskohercegovački takmičar je u deadliftu u kategoriji do 75 kg podigao 257,5 kg i tako osvojio prvo mjesto i postavio novi svjetski rekord.

Podsjetimo, nedavno je donio dva zlata uz rekorde iz Čikaga. Višestruki je evropski i svjetski prvak, te vlasnik brojnih rekorda, a u karijeri je osvojio preko 70 medalja na međunarodnim takmičenjima.

(SporCentar/MiruhBosne)

Previous 1. novembra počinje gradnja Bloka 7 TE Tuzla (Video)
Next Naučni skup u Zenici o temi 'Šta je nama Kulin ban'

Veliko zanimanje za rukometnu utakmicu Bosna i Hercegovina – Bjelorusija

Ulaznice za kvalifikacionu utakmicu rukometaša Bosne i Hercegovine i Bjelorusije, koja se igra 12. juna u tuzlanskom Mejdanu, vrlo dobro se prodaju, izjavio je za Fenu predsjednik RS TK Alija

Petev objavio spisak za utakmice sa Gruzijom i Luksemburgom

Selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Ivaylo Petev objavio je danas u Sarajevu spisak igrača za prijateljske utakmice protiv Gruzije i Luksemburga. Na spisku su: – golmani: Ibrahim Šehić (Konyaspor), Nikola

SANDŽAK

Mundijal – Sandžak navija za Maroko

Ljubitelji fudbala u Novom Pazaru, najvećem gradu srbijanske regije Sandžak, izvjesili su zastavu Maroka čime su jasno pokazali za koga navijaju u polufinalnim utakmicama Svjetskog prvenstva u Kataru, javlja AA.