Taekwondo: Seniorska bronza za Adu Avdagić sa EP-a!

Ada Avdagic osvojila je bronzanu medalju na Evropskom seniorskom prvenstvu u olimpijskom taekwondou.

Ovo je ukupno četvrta seniorska medalju u Olimpijskom taekwondou za Bosnu i Hercegovinu.

Taekwondo savez BiH je u 2024. godini izvojio velika sredstva za perspektivni tim ciji je clan i Ada Avdagic, kojoj od srca cestitamo na bronzi!

Zaista nam je drago da se isplate ulaganja u nase sportiste, a ova medalja je dokaz za to – poručuju iz Saveza.

U Beogradu se od 9. do 12. maja odrzava Evropsko prvenstvo u taekwondou a Bosnu i Hercegovinu predstavljaju sljedeći takmičari:

Next Blagaj postao prvi izbor za odmor

Sarajevo: Stotine građana dočekale zlatne reprezentativce u sjedećoj odbojci (FOTO)

Odbojkaši su na Evropskom prevenstvu po deveti put osvojili zlato, a doček im je upriličen ispred zgrade Općine Novi Grad Sarajevo. Iako su ranije danas iz Općine javnost obavijestili da

Lanino plivanje do evropskog zlata – ljepota sporta! (Video)

Nakon bronze na 100m, naša najbolja plivačica Lana Pudar ubjedljivo je pobijedila u finalu na 200m delfin/leptir te osvojila prvo zlato za Bosnu i Hercegovinu na plivačkim prvenstvima Evrope! Lana

Pjanić: ‘Boljelo bi me srce da u Bosni jednog svog gledaju kako igra za Francusku’

Miralem Pjanić je već dugi niz godina član reprezentacije Bosne i Hercegovine, međutim vrlo lako se moglo desiti da sada nosi dres selekcije Francuske.  Pjanić je odrastao u Luksemburugu, nastupao