Bosanskohercegovački karatista Ivan Klepić postao prvak Evrope!

Ivan Klepić, reprezentativac Bosne i Hercegovine, osvojio je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u karateu u Novom Sadu u kategoriji preko 84 kilograma, prenosi Anadolu Agency (AA).

Bh. karatista je u finalnoj borbi savladao Šahin Atamova Azerbejdžana. Prethodno u polufinalnoj borbi Klepić je bio bolji od Gruzijca Gogite Arkania.

Novi Sad: Bh. karatista Ivan Klepić postao prvak Evrope

Evropsko seniorsko karate prvenstvo, 53. po redu, održava se u Novom Sadu od 10. do 13. maja.

Previous U prvom krvartalu 2018. godine Tešanj izvezao 365 miliona KM
Next Mladi krompir iz Ljubuškog uskoro na tržištu zemalja EU-a i Rusije

Prije četiri decenije: Banjaluka je slavila evropskog prvaka

Bio je to najvažniji dan u historiji banjalučkog sporta. Rukometni klub Borac postao je prvak Evrope, najbolji među najboljima. Desilo se to na današnji dan prije tačno 40 godina. Banjalučki

Željezničar i Sarajevo sutra igraju derbi na Dan oslobođenja grada

Gradski rivali Željezničar i Sarajevo sutra na Grbavici igraju 118. derbi, u okviru 25. kola nogometne Premijer lige Bosne i Hercegovine.  Derbi će se igrati na Dan oslobođenja grada Sarajeva

Odlično se zabavljali u glavnom gradu: Navijači S. Irske pjevali Sarajevu (VIDEO)

Bosna i Hercegovina je sinoć na Grbavici u Sarajevu savladala Sjevernu Irsku rezultatom 2:0. Pored dobre igre naših fudbalera i osvojena nova tri boda u takmičenju Liga nacija, na