Mesud Pezer pobijedio na još jednom mitingu u Njemačkoj

Na Međunarodnom atletskom mitingu koji je održan 8. jula u njemačkom gradu Biberich, u disciplini bacanje kugle, nastupio je i bosanskohercegovački predstavnik, Mesud Pezer.

Najduži hitac našeg takmičara je završio na dužini od 20,69 m što je bilo dovoljno da Mesud zauzme prvo mjesto na ovom turniru i ostvari opet pobjedu nad Davidom Storlom, bivšim svjetskim prvakom, koji je večeras zauzeo drugo mjesto.

„Zadovoljstvo mi je što sam u zadnja tri dana bacao na dva veoma jaka turnira u Njemačkoj, i na oba pobijedio. Nakon ovih turnira nastavljam s intenzivnim treninzima u Švedskoj, te kako se približava Svjetsko prvenstvo očekujem da će i moja forma ići i dalje uzlaznom putanjom“.

Previous Danas kvalifikaciona utakmica Lige prvaka Sarajevo – Celtic
Next Najmlađi Srebreničani pišu koliko vole Srebrenicu, svoj jezik i Bosnu

Halilhodžić: Poznati smo po inatu, vjerujem u pobjedu protiv Belgije

Selektor Japana Vahid Halilhodžić koji se plasirao s nogometnom selekcijom Japana na svjetsko prvenstvo naredne godine izjavio je da vjeruje da se Bosna i Hercegovina može plasirati na SP u

NAŠI DANI

Dijamantska liga: Amel Tuka treći u Briselu

Amel Tuka, najbolji bh. atletičar, osvojio je treće mjesto na mitingu Dijamantske lige u Briselu. Naš najbolji atletičar u izuzetno jakoj konkurenciji na 800 metara istrčao je vrijeme 1:44.54, što mu je najbolje

Bosanski maestro moći će igrati kontra Italije!

Apelaciona komisija UEFA uvažila je žalbu NS/FS BiH na odluku Disciplinske komisije o dvije utakmice suspenzije u kvalifikacijama za EP za bosanskohercegovačkog reprezentativca Miralema Pjanića. Apelaciono tijelo evropske krovne kuće