Ada Avdagić osvojila zlatnu medalju na tekvondo turniru u Varšavi

Takmičarka tekvondo kluba Sarajevo i mlada olimpijska nada Bosne i Hercegovine Ada Avdagić osvojila je zlatnu medalju na međunarodnom tekvondo turniru “Polish Open 2021” u Varšavi.

Ona je bila najbolja u konkurenciji juniorki do 46 kg. U prvom kolu je bila slobodna, a do zlatne medalje je bila bolja od takmičarki iz Grčke, Portugala i Italije. Tako je osvojila i važne bodove na WTE ranking listi uoči Evropskog juniorskog prvenstva koje se održava sredinom novembra.

Druga takmičarka tekvondo kluba Sarajevo Ira Grgić je izgubila borbu za medalju.

Izvor: Agencije

Previous Procvjetao turizam u USK: Kapaciteti popunjeni do maksimuma
Next SBiH: Zašto Silajdžić nije htio posjetiti Srbiju

Košarkaši Bosne i Hercegovine večeras protiv Belgije: Puna Skenderija je naša velika prednost

U okviru 3. kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2019. u Kini, košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine će večeras u sarajevskoj Skenderiji dočekati selekciju Belgije. Bosanskohercegovački tim će u večerašnji

NAŠI DANI

Zeničani ponovo u redu čekaju na kupovinu ulaznica za utakmicu nogometnih “Zmajeva”

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine, ako je suditi po današnjem redu navijača koji čekaju za kupnju karte ispred poslovnice “Centrotransa” u Zenici, sutra će imati veliku podršku svojih navijača u

Kvalifikacije za SP u rukometu: Velika pobjeda bosanskohercegovačke reprezentacije u Švicarskoj

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je veliku pobjedu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo koje će se 2019. godine održati u Njemačkoj i Danskoj. Izabranici Bilala Šumana slavili su u