Aktuelni prvaci Šveđani i pored pobjede nisu impresionirali na startu, Zmajevi šansu vide u nastavku EP-a

-Švedskoj je trebalo pet minuta i 25 sekundi da postigne prvi gol protiv Bosne i Hercegovine, ali su aktuelni šampioni na kraju ostvarili čistu pobjedu od 29:20.

Međutim, oni završavaju svoju prvu EHF EURO 2024 utakmicu s mnogo pitanja koja još uvijek nemaju odgovor, komentar je EHF-a na utakmicu koju je Bosna izgubila od Švedske rezultatom 29:20.

Očito da Šveđani nisu inpresionirali, dok je bosanska selekcija predvođena selektorom Irfanom Smajlagićem imala dobrih momenata, posebno u prvom dijelu drugog poluvremena.

‘Zapanjili su Švedsku, aktuelnog prvaka Evrope, smanjivši zaostatak na samo tri gola, 18:15.