Bosanska biciklistkinja Lejla Tanović 2. na svjetskom kupu u maraton disciplini održanom u Francuskoj

Naša Lejla u zemlji biciklizma osvaja je prvu medalju za Bosnu i Hercegovinu na Marathon Series takmičenju, odnosno svjetskom kupu u maraton disciplini.

Sjajnu vožnju, možda i najbolju u svojoj karijeri krunisala je sa 200 UCI bodova. Ipak, ono najbitnije za nas je da je na utrci pobijedila takmičarke koje su rangirane na UCI rankingu od drugog do petog mjesta, te zauzela drugo mjesto sa zaostatkom od 97 sekundi iza najbolje maratonke na svijetu Ariane Luthi.

Lejla Tanović se sigurnim koracima establira u vrhu svjetskog biciklizma.

Previous Bosanske institucije imaju spisak od preko 50.000 Srbijanaca koji su učestvovali na bosanskom ratištu
Next Deseta godišnjica smrti bh. književnika Nedžada Ibrišimovića

Remi u Beču, gol Hajrovića (VIDEO)

U prijateljskoj fudbalskoj utakmici igranoj na stadionu Ernst-Happel u Beču selekcije Austrije i Bosne i Hercegovine su odigrale neriješeno 1:1. U prvom poluvremenu domaćin je bio bolji, bolju igru Austrijanci

Prosinečki: Hrvatska je ”ubila” Argentinu, i Bosna i Hercegovina može igrati onako

Hrvatska je sinoć postala prava ekipa i to je najvažnije. Svi smo znali da reprezentacija Hrvatske ima sjajne individualce u najjačim svjetskim klubovima, ali od sinoć su ekipa, i

Nedžad Husić osvojio bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore

Član taekwondo kluba Novi Grad Sarajevo 17.godišnji Nedžad Husić, je na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore, u švedskom Helsinborgu, u kategoriji do 68 kg osvojio bronzanu medalju i time ostvario