Bosanskohercegovački karatista Ivan Klepić postao prvak Evrope!

Ivan Klepić, reprezentativac Bosne i Hercegovine, osvojio je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u karateu u Novom Sadu u kategoriji preko 84 kilograma, prenosi Anadolu Agency (AA).

Bh. karatista je u finalnoj borbi savladao Šahin Atamova Azerbejdžana. Prethodno u polufinalnoj borbi Klepić je bio bolji od Gruzijca Gogite Arkania.

Novi Sad: Bh. karatista Ivan Klepić postao prvak Evrope

Evropsko seniorsko karate prvenstvo, 53. po redu, održava se u Novom Sadu od 10. do 13. maja.

Previous U prvom krvartalu 2018. godine Tešanj izvezao 365 miliona KM
Next Mladi krompir iz Ljubuškog uskoro na tržištu zemalja EU-a i Rusije

Bosanska futsal reprezentacija izborila plasman na EURO!

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je historijski uspjeh i plasirala se po prvi put na Evropsko prvenstvo koje će u januaru 2022. godine biti održano u Holandiji. Izabranici Ive

Proigrao i Musa: Pobjeda Netsa i Džananov lični rekord u NBA

Bosanski košarkaš u NBA ligi Džanan Musa igra sve bolje. Večeras je došao do ličnog rekorda u dosadašnjoj NBA karijeri. Postigao je 17 poena u pobjedi Brooklyn Netsa nad ekipom

I ona je naš ponos: Azra Dedić prvakinja Evrope

Bišćanka Azra Dedić, članica Judo (džudo) kluba ‘Una’ prvakinja je Evrope. Ona je danas na Evropskom prvenstvu u njemačkom Kelnu osvojila zlatnu medalju u ID džudu. Azra već ima treće