Bosna preko Izraela izborila finale turnira koji vodi ka Olimpijadi

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine plasirala se u finale pretkvalifikacionog olimpijskog turnira pobjedivši večeras selekciju Izraela – 86:77

Naši košarkaši su bili bolji većim dijelom meča, iako nisu uspijevali održati veću razliku. Luka Garza bio je naš najbolji igrač večeras. Postigao je 22 poena. Istakli su se i ostali.

Jusuf Nurkić postigao je 20. Džanan Musa ubacio je također 20 poena.

Bosanski košarkaši u finalu ovog turnira igraju protiv reprezentacije Poljske, u nedjelju. Pobjednik ide u glavnu rundu kvalifikacija za Olimpijske igre.

Previous Bosanske odbojkašice pobijedile hrvatske i ubilježile drugu pobjedu na Evropskom prvenstvu
Next Marjanović: Ovogodišnje izdanje SFF-a fantastično po svim parametrima

ZLATAN BAJRAMOVIĆ U STRUČNOM ŠTABU SERGEJA BARBAREZA!

Selektor „A“ reprezentacije Bosne i Hercegovine Sergej Barbarez je sinoć u Hamburgu prisustvovao gradskom derbiju HSV-St. Pauli gdje je pratio nastupe bh. reprezentativaca Nikole Vasilja i Dennisa Hadžikadunića koji nastupaju

Vedad Ibišević se oprostio od reprezentacije Bosne i Hercegovine

Bosanskohercegovački nogometaš Vedad Ibišević danas je na posebnom obraćanju medijima u Sarajevu saopćio da se oprašta od nastupa za reprezentaciju BiH. Tridesettrogodišnji igrač berlinske Herthe, tokom više od decenije nastupa

Pet medalja za bosanske karatiste na EP

Evropsko prvenstvo za kadete, juniore i U-21 u Pragu je završeno u nedjelju. Bosnu i Hercegovinu je predstavljalo 35 takmičara, a postigli su sljedeće rezultate: Mahir Džuho, borbe U21 -84