Brojne medalje za mlade bosanske karatiste na Evropskom prvenstvu

Evropsko karate prvenstva za kadete, juniore i U21 održava se na Kipru, a predstavnici naše države ostvaruju zapažene rezultate.

Nejra Sipović osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Larnaci, pobjedom nad predstavnicom Ukrajine ( 6:3) u kategoriji borbe U21 – 55 kg.

Slika može predstavljati 2 osobe, ljudi stoje i u zatvorenom

Anes Bostandžić osvojio je srebrenu medalju na Evropskom prvenstvu u kategoriji borbe U21 + 84 kg.

Slika može predstavljati 7 osoba, ljudi stoje i u zatvorenom

Marina Kurteš osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Larnaci, u kategoriji borbe U21 -61 kg.

Ali Arnautović osvojio je srebrenu medalju na Evropskom prvenstvu u Larnaci u kategoriji borbe kadeti – 57 kg

Previous Čaušević: Konaković će zbog svoje ministarske fotelje Bošnjake od većine svesti na političku manjinu
Next Vogošćani rekli šta misle o aktuelnoj vlasti u Kantonu Sarajevo - Hasanoviću uvjerljiva prednost u izboru za načelnika

Pogledajte Laninu utrku i dodjelu medalja! Našoj plivačici čestitali istaknuti bosanski sportisti

Evropsko seniorsko prvenstvo u Rimu 2022 godine: Lana Pudar je u finalu zauzela treće mjesto te osvojila prvu medalju za Bosnu i Hercegovinu na evropskim prvenstvima ikada i usput svoj

Zmajevi traže prvu pobjedu protiv Ronalda i ekipe

Fudbalska selekcija Bosne i Hercegovine večeras igra protiv Portugala. Protiv Ronalda dosad nismo imali zapaženih uspjeha – jedan remi i četiri poraza. Na zeničkom stadionu „Bilino polje“ sinoć je održana

Priznanje ‘Počasni građanin Grada Sarajeva’ dobit će Jure Franko

Dobitnik priznanja „Počasni građanin Grada Sarajeva“, po odluci Gradskog vijeća Sarajeva, bit će Jure Franko.  Na sjednici Gradskog vijeća danas je obrazloženo da je Jure Franko osvajač srebrene medalje u veleslalomu na