Brojne medalje za mlade bosanske karatiste na Evropskom prvenstvu

Evropsko karate prvenstva za kadete, juniore i U21 održava se na Kipru, a predstavnici naše države ostvaruju zapažene rezultate.

Nejra Sipović osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Larnaci, pobjedom nad predstavnicom Ukrajine ( 6:3) u kategoriji borbe U21 – 55 kg.

Slika može predstavljati 2 osobe, ljudi stoje i u zatvorenom

Anes Bostandžić osvojio je srebrenu medalju na Evropskom prvenstvu u kategoriji borbe U21 + 84 kg.

Slika može predstavljati 7 osoba, ljudi stoje i u zatvorenom

Marina Kurteš osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Larnaci, u kategoriji borbe U21 -61 kg.

Ali Arnautović osvojio je srebrenu medalju na Evropskom prvenstvu u Larnaci u kategoriji borbe kadeti – 57 kg

Previous Čaušević: Konaković će zbog svoje ministarske fotelje Bošnjake od većine svesti na političku manjinu
Next Vogošćani rekli šta misle o aktuelnoj vlasti u Kantonu Sarajevo - Hasanoviću uvjerljiva prednost u izboru za načelnika

Fernando Hierro i Luis Figo: Bosna i Hercegovina može parirati svakome u Evropi

Robert Prosinečki, selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine, poslije današnjeg žrijeba UEFA-ine Lige nacija u Lozani družio se s nekadašnjim saigračima iz Real Madrida i Barcelone, Fernandom Hierrom i Luis

Bosna i Hercegovina ekipno prvoplasirana na Balkanskom taekwondo prvenstvu

Na Balkanskom prvenstvu koje se održalo u Albaniji učestvovalo je 120 takmičara iz Bosne i Hercegovine, a naša ekipa osvojila je prvo mjesto u ekipnom poretku. Ovo je sjajan rezultat

Košarka: Bosna nadigrala Bugarsku

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine pobjedom je otvorila nastavak kvalifikacija za Eurobasket 2022. U dvorani hotela Hills na Ilidži naši košarkaši predvođeni selektorom Bosnićem bili su bolji od Bugarske –