Bronza za Raića i Bosnu i Hercegovinu na Evropskom bokserskom prvenstvu U22

Na Evropskom bokserskom prvenstvu U22 za seniore koje je održano u Budvi od 10. do 20. novembra reprezentativac Bosne i Hercegovine, Dylan Raić, osvojio je bronzanu medalju u kategoriji +92kg.

Raić je do bronzanog odličja stigao pobjedivši nokautom prošlogodišnjeg vicešampiona Evrope, Kirila Borisova (BUG), te u ranijem meču predstavnika Hrvatske Ćubić Iliju.

Previous Palestinska djeca koja su puštena iz zatvora tvrde da su premlaćena, zlostavljana, mučena i izgladnjivana
Next Godišnjica presude za UZP: Zločinci kakve Evropa nije vidjela još od nacista

Naši odbojkaši u finalu Evropskog prvenstva!

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci plasirale se u finale kontinentalnog takmičenja nakon današnje pobjede nad Ukrajinom. Naši zlatni odbojkaši u lovu su na svoju desetu titulu prvaka Evrope.

Baždarevićev saradnik Stephane Gilli: Ako odemo inšallah na Evropsko pričat ću bosanski u Francuskoj (Video)

Kada je došao na mjesto selektora reprezentacije Bosne i Hercegovine, Mehmed Baždarević nije imao nikakvih posebnih zahtjeva, osim da mu jedan od pomoćnika  bude dugogodišnji saradnik Stefan Žili (Stephane Gilli).

“Leptir bez krila’ poletio do historijske medalje u Italiji

Ismail Zulfić osvojio je bronzanu medalju na paraplivačkom mitingu Svjetske serije održanom od 9. do 12. marta u italijanskom gradu Linjanu. Iako je “Leptir bez krila” bio uvjerljivo najmlađi učesnik