Damir Džumhur u polufinalu ATP turnira u Moskvi!

Damir Džumhur – Andreas Seppi  4-6,6-2,6-4

Novi meč u 3 seta i nova pobjeda za našeg najboljeg tenisera.

Damir je bolje otvorio meč, poveo je 2-0, ali se Seppi odmah vratio, na 5-4 napravio novi break i tako došao do prednosti. Ipak, u nastavku Damir mnogo sigurniji, prije svega na svoj servis, pošto nije izgubio break do kraja meča.

U 2. setu je naš teniser brzo došao do 5-1 i tu nije bilo povratka za Talijana.

U odlučujućem setu su teniseri čekali svoje šanse, nismo vidjeli break loptu do rezultata 4-4 kad Damir napada servis rivala, dolazi do breaka koji se ispostavio kao odlučujući.

U polufinalu Damir čeka boljeg iz duela našeg Bašića i Medvedeva.

Nagradni fond turnira u ruskoj prijestolnici iznosi $830.600.

Previous Međunarodni simpozij „Islamska umjetnost u Bosni i Hercegovini“
Next KAKAV DAN ZA BOSANSKI TENIS: Bašić izborio polufinale sa Džumhurom

MMA: Pobjede bosanskih boraca na priredbi u Njemačkoj

Bosanski borac Denis Stojnić priredio je svojim fanovima još jednu vrhunsku noć. Fantastični Stojnić je večeras u Dusseldorfu brutalno pretukao Ivu Ćuka i došao do još jedne ubjedljive pobjede. Stojnić

Željezničar uvjerljivo slavio u vječitom derbiju na Grbavici

Željezničar je večeras uvjerljivo slavio u vječitom gradskom derbiju protiv Sarajeva rezultatom 5:2. Sarajevski gradski rivali odigrali su 119. (139. ukupno) ligaški derbi pred više od 11 hiljada navijača na

Željezničar pobijedio Sarajevo na ‘Koševu’ za novo poravnanje na vrhu tabele

Fudbaleri Željezničara kao gosti pobijedili su gradskog rivala, tim Sarajeva u 18. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, rezultatom 3:1, te preuzeli lidersku poziciju na tabeli. U 120. ligaškom, odnosno