Dva zlata na Afrika openu za džudo tim Bosne i Hercegovine

Bosanskohercegovački džudisti Harun Sadiković i Rijad Dedeić osvojili su zlatne medalje na Afrika Openu koji je održan ovog vikenda u Luandi (Angola).

Sadiković u svojoj uobičajenoj kategoriji +100 kg osvojio je prvo mjesto, te 100 bodova za svjetsku ranking listu, a u finalnoj borbi pobijedio je domaćeg predstavnika, Pitera Da Silvu.

Dedeić je u kategoriji do 100 kg također osvojio prvo mjesto i 100 bodova za svjetsku ranking listu, a u finalu je pobjedio predstavnika Kameruna, Francka Ulricka Tahman Zana, saopćeno je iz Džudo saveza BiH.

Previous Ahmed Krnjić odradio svoj drugi meč u profesionalnom boksu: Nokautirao protivnika već u prvoj rundi
Next Helez: Bosna i Hercegovina bi na proljećnom zasjedanju NATO-a trebala dobiti kandidatski status

„Para Challenge kup Bihać 2021“: 85-godišnji Ibrahim Kalesić najstariji učesnik (Video)

Iznad Bihaća, padobranske kupole danas su prošarale bihaćko nebo. Nakon tri godine pauze, na nebu iznad Bihaća izvedeni su padobranski skokovi. ‘Para Challenge Cup Bihać 2021’ čiji je organizator Aero-centar

Historijski trenuci za Velež: Stadion Rođeni zasjao u punom sjaju (Video)

Stadion FK Velež iz Mostara izgleda sve bolje. Od danas su i reflektori u funkciji. Pogledajte kako izgleda stadion ovog premijerligaša pod svjetlima novopostavljenih reflekora.