Elvedina Muzaferija osvojila prve bodove u Svjetskom kupu ove sezone

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija zauzela je 25. mjesto na utrci spusta u italijanskoj Cortini d’Ampezzo, čime je osvojila prve ovosezonske bodove u Svjetskom kupu, javlja Anadolu.

Muzaferija je stazu prešla za 1:35.75, i za pobjedničkim vremenom Ragnhilde Mowinckel je kasnila 2.25 sekundi.

Ostvarila potpuno identično vrijeme kao i Francuskinja Karen Clement i zauzela 25. mjesto od 45 skijašica koje su vozile današnji spust.

Muzaferija je tako osvojila šest bodova te se u ukupnom poretku Svjetskog kupa u spustu sada nalazi na 40. mjestu.

Previous Afera Agrokomerc - uništavanje Bosne preko uništenja H. Pozderca
Next 'Ovdje sam za svoju zemlju već 23 godine, bez obzira da li sam povrijeđen, umoran ili ima drugih problema...'

Sarajevo večeras igra protiv Celtica za plasman u Europa ligu

FK Sarajevo danas će u okviru Play-off runde UEFA Europa League igrati protiv škotskog Celtica na stadionu Bilino polje. Biće ovo peta prilika za Bordo ekipu da uđe u grupnu