Ismail Zulfić bh. rekordom do četvrtog mjesta na EP

Ismail Zulfić, paraplivački reprezentativac Bosne i Hercegovine osvojio je večeras četvrto mjesto na Evropskom seniorskom prvenstvu u Portugalu.

Trinaestogodišnji predstavnik Bosne i Hercegovine finalnu trku u disciplini 50 metara delfin završio je sa rezultatom 40:64, te tako postavio lični i novi državni rekord Bosne i Hercegovine.

Zlato je osvojio predstavnik Ukrajine (36:14), srebrni je bio reprezentativac Španije (37:49), ispred bronzanog Grka (38:60).

Previous Istraživači iz Toronta otkrili popravku ljudske DNK nuklearnom metamorfozom
Next Srednjoškolac kreator aplikacije koja pomaže farmerima u B. Gradišci

Ponovo veliki uspjeh za bosanske karatiste – Bostandžić prvi, Krešić drugi na turniru u Atini

U finalnom meču na Karate 1 Serije A u Atini, Anes Bostandžić zauzeo je prvo mjesto dok je reprezentativni kolega Sandro Krešić zauzeo drugo mjesto kategoriji borbe seniori + 84 kg.

Hamza Alić prvi na Evropskim igrama u Bakuu

Bosanskohercegovački bacač kugle Hamza Alić osvojio je prvo mjesto na Evropskim igrama koje se održavaju po prvi put, a domaćin im je azerbejdžanska prijestolnica Bakuu. Naš atletičar je do prve

Remi u Zenici nakon još jedne drame s Grcima (Video)

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je neriješeno u kvalifikacijama za naredno Evropsko prvenstvo. Nakon pobjede nad Armenijom od 2:1 u Sarajevu, u Zenici je večeras bilo 2:2 u