Kadetska džudo reprezentacija Bosne i Hercegovine uspješno započela takmičarsku sezonu!

Na prvom ovogodišnjem Evropskom kupu za kadete, koji je održan 10. i 11. februara u italijanskoj Folonici, bosanskohercegovački kadeti osvojili su dvije bronzane medalje.

Bronzanim medaljama okitili su se Korina Džidić u kategoriji do 70kg i Ivan Miličević u kategoriji do 90kg čime su nastavili niz rezultata iz prethodne godine.

Treba istaći da je reprezentativac BIH Ivano Đinkić, koji je na ovom takmičenju ostvario plasman među pet najbojih u kategoriji do 81kg osvojio nove bodove, te je sa novim bodovima rangiran na prvo mjesto Svjetske kadetske ranking liste, dok se Ivan Miličević na svjetskoj ranking listi popeo na izvanredno 5. mjesto.

OK BiH
Previous Sarajevo - predstavljeni bosanski karatisti koji su osvojili medalje na Evropskom prvenstvu
Next Mediji objavili EUROPOL-ovu shemu koja otkriva: Konaković se u martu 2021. godine u Dubaiju susreo sa Edinom Gačaninom Titom!

Predstavljena knjiga ‘Muhamed Mujić – Mostarska zlatna kopačka’

Knjiga “Muhamed Mujić – Mostarska zlatna kopačka”, u kojoj je autor Dario Mehmedović na autentičan način prezentirao život i karijeru jednog od najboljih igrača u historiji Veleža i Bosne i

Sanjin Pehlivanović, evropski viceprvak u bilijaru!

Sanjin Pehlivanović najbolji bosanskohercegovački igrač bilijara je evropski viceprvak. Sanjin je u finalu Evropskog prvenstva u disciplini “devetka” izgubio od jednog od najboljih igrača svijeta i nekadašnjeg svjetskog prvaka Joshue

Emir Muratović, bosanski plivač sa prebivalištem u SAD isplivao normu za Olimpijske igre

Emir Muratović (22), reprezentativac Bosne i Hercegovine u plivanju prošlog vikenda isplivao je B normu za Olimpijske igre koje se 2020. godine održavaju u Tokiju, kao i za Svjetsko prvenstvo