Liga nacija: Zmajevi s Italijom, Holandijom i Poljskom

Određene su grupe druge sezone u UEFA takmičenju Liga nacija.

Bosna i Hercegovina ove godine igra u najjačoj Ligi A.

Bosanski fudbaleri nalaze se u grupi 1, a suparnici našim Zmajevima bit će selekcije Italije, Holandije te Poljske.

Prethodno izdanje selekcija naše zemlje završila je kao pobjednik grupe u ‘B’ Lige, što je značilo promociju naših fudbalera u ‘A’ rang te omogućilo baraž za odlazak na Euro, a koji je na rasporedu krajem ovog mjeseca.

Previous Švicarska najskuplja država za život; stanarina u Bosni sedam puta jeftinija
Next Proslava Dana nezavisnosti u V. Britaniji

Mesud Pezer pobijedio na još jednom mitingu u Njemačkoj

Na Međunarodnom atletskom mitingu koji je održan 8. jula u njemačkom gradu Biberich, u disciplini bacanje kugle, nastupio je i bosanskohercegovački predstavnik, Mesud Pezer. Najduži hitac našeg takmičara je završio

Bosanski takmičari osvojili 15 medalja na Evropskom klupskom prvenstvu u taekwondou

Na 8. otvorenom evropskom klupskom prvenstvu u taekwondou, koje se održano u Zagrebu, bosanskohercegovački takmičari osvojili su 15 medalja. Bosnu i Hercegovinu je na ovom takmičenju predstavljalo 28 takmičara iz

Lukavčanin Hamza Čajić odbranio titulu prvaka Evrope u karateu!

U Limasolu na Kipru održava se Evropsko prvenstvo za kadete i junioru u karateu na kojem Lukavčanin Hamza Čajić, član KBS “ORKKA” Lukavac, brani titulu prvaka Evrope koju je osvojio