Pezer: S ponosom sam pored srca nosio grb svoje domovine

Bosanskohercegovački bacač kugle Mesud Pezer zadovoljan je nastupom na Olimpijskim igrama u Tokiju.

Ističe da je u finalu mogao ostvariti i bolji rezultat, ali da je “ponosno pored srca nosio grb svoje domovine”.

“Od srca hvala svima na neizmjernoj podršci zbog mog plasmana u finale Olimpijskih igara. U samom finalu moglo je puno bolje, ali to je sport. Takmičarski duh ponekad prati sportska sreća, ali nekad ga i zaobiđe. Zadovoljan sam svojim nastupom u Tokiju, bez obzira koje mjesto da sam zauzeo, ponosno sam pored srca nosio grb svoje domovine”, poručio je Pezer preko društvenih mreža.

Pezer je u finalu kugle na Olimpijadi u Tokiju osvojio 11. mjesto. U prvoj i drugoj seriji je prestupio, dok je u trećoj seriji bacio dužinu od 20,08 metara što nije bilo dovoljno za nastavak takmičenja i borbu za medalju.

Previous Manifestacija 'Odbrana Bosne i Hercegovine - Igman 2021.'
Next Beograd: Vučić kazao da razumije frustraciju Dodika, ali Srbija mora da bude oprezna

Lana Pudar 4. u finalu Svjetskog kupa – 100m leptir (Video)

Lana Pudar, najbolja plivačica Bosne i Hercegovine nastupila je danas na utrci Svjetskog kupa u Berlinu, disciplina 100 metara leptir. Pudar je pobijedila kvalifikacionu utrku, dok je u finalu zauzela

Milošević saopštio imena igrača za baraž

U prostorijama NS/FS BiH u Sarajevu danas je održana press konferencija na kojoj je selektor „A“ reprezentacije Bosne i Hercegovine, Savo Milošević saopštio imena igrača na koje računa za martovske

US Open: Damir Džumhur u prvom kolu bolji od australskog Bosanca Bernarda Tomića

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur, 71. igrač na ATP listi, u 1. kolu posljednjeg Grand Slam turnira sezone – US Opena – večeras je pobijedio  Australca bosanskih korijena Bernarda Tomića, 19.