Pogledajte kako je Lana došla do 1. mjesta i rekorda juniorskog SP

Lana Pudar, bosanskohercegovačka plivačica je svjetska šampionka!

S vremenom 02:07.20 Lana je osvojila titulu juniorske svjetske prvakinje na 200m leptir te postavila novi rekord svjetskih juniorskih prvenstava!

Pudar će nastupiti i u disciplinama 50 i 100 metara delfin.

Podsjećamo da je naša plivačica na nedavno održanom SP za seniore zauzela 4. poziciju na 200m leptir, dok je ranije ove godine na juniorskom Evropskom prvenstvu nanizala tri zlata.

Pogledajte odličnu utrku, pobjedničke trenutke radosti, kao i izjavu naše plivačice…

Previous Sutra u Sarajevu počinje memorijalni bokserski turnir "Mustafa Hajrulahović - Talijan"
Next Konaković nabavlja službeni automobil za 130.000 maraka. Kaže da je posljednji nabavio Lagumdžija, prije 10 godina

Hasić i Demirović, nove uzdanice Zmajeva: Poziv u reprezentaciju ostvarenje sna

Zmajevi odradili trening u TK FK Sarajevo u Butmiru u sklopu priprema za utakmice Bosne i Hercegovine s Iranom (prijateljska) te Nizozemskom i Italijom (Liga nacija A) Ajdin Hasić je

Bajević je prvi trofej osvojio s Veležom, reprezentacija kruna uspješne trenerske karijere

„Želim da se zahvalim svima na ukazanom povjerenju. Presudila je moja velika želja da pomognem reprezentaciji u ovom važnom trenutku kad trebamo da dostignemo važan cilj, a to je plasman

“Leptir bez krila’ poletio do historijske medalje u Italiji

Ismail Zulfić osvojio je bronzanu medalju na paraplivačkom mitingu Svjetske serije održanom od 9. do 12. marta u italijanskom gradu Linjanu. Iako je “Leptir bez krila” bio uvjerljivo najmlađi učesnik