Sarajevski bokser Edin Puhalo prvak Evrope u UBF verziji

Sarajevski bokser Edin Puhalo, alias Iron Puki, novi je prvak Evrope u UBF verziji, nakon što je sinoć u Minhenu nokautom pobijedio Vaclava Polaka, u prvoj rundi, prenosi NAP.

Titulu Interkontinentalnog prvaka u WBF asocijaciji Puhalo je osvojio 16. jula 2015. godine pobjedivši nakautom u trečoj rudni Janoša Lakatoša iz Mađarske. Titulu je odbranio tri mjeseca kasnije pobjedivši izazivača Branislava Plavšica također nokautom u drugoj rundi u Domu mladih u Sarajevu.

Previous Goražde se sjeća komandanta Zaima Imamovića
Next Balkanski grad u osmanskom periodu (XV i XVI stoljeće)

ATP turnir u St. Petersburgu: Džumhur izborio polufinale i plasman među 50 najboljih na svijetu!

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur uspio je da se plasira u polufinale ATP turnira iz serije 250, koji se igra u ruskom St. Petersburgu. U četvrtfinalu je savladao Britanca Liama

Bosanska biciklistkinja četvrta na svjetskoj rang listi

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević (Tanović) nastavila je svoj put ka vrhu svjetskog biciklizma, tako je nakon posljednjeg upisa bodova napredovala za jednu poziciju i trenutno zauzima četvrto mjesto na

Veliko finale Cliff Divinga u Mostaru (Video)

Ono što se danas moglo vidjeti na Starom mostu izgledalo je kao najava uzbudljivog finala sutra, u kojem se mogu očekivati spektakularni skokovi i neizvjesnost do samog kraja, izvještava redbull.com