Sejfo Šehović osvojio dvije zlatne medalje i oborio svjetski rekord na takmičenju u Sloveniji

Proteklog vikenda održano je takmičenje u Ivanćna Gorica kod Ljubljane u powerliftingu i deadliftu, a bosanskohercegovački predstavnik Sejfo Šehović zabilježio je još jedan uspješan nastup – izvještava Face.

Šehović je osvojio dvije zlatne medalje i pehar za relativno prvo mjesto, te je oborio svjetski rekord u deadliftu, podigavši 240 kg u GPC federaciji.

Dvije zlatne medalje je odvojio i u powerliftingu i deadliftu u kategoriji do 75 kg. Sa svojih 73 kilograma podigao je 240 kg.

Previous Zagreb: Na otkrivanju spomenika vikao "Tuđman zločinac" pa fizički napadnut
Next Održan 6. Forum službi zapošljavanja: Podržano pokretanje više od 100 biznisa

Jusuf Nurkić djeci u Vukovaru donio dašak NBA lige kroz svoj kamp

NBA košarkaš iz naše države je mladim Vukovarcima na dva dana približio najjaču košarkašku ligu na svijetu. Vukovarski kraj, ali i cijela Slavonija ili bolje rečeno, desno od Zagreba, već

Bosanski košarkaši večeras igraju ključnu utakmicu prve faze kvalifikacija za SP

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras će između dva koša na parketu dvorane Mirza Delibašić igrati ključni meč prve faze kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2023. godine. Zmajevi će ugostiti Bugarsku,

Visoka pobjeda Zmajeva u Lihtenštajnu

„A“ reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je večeras na stadionu Rheinpark u Vaduzu Lihtenštajn sa 3:0 u susretu posljednjeg 10. kola grupe J kvalifikacija za EURO 2020. Izet Hajrović je