Taekwondo: Nedžad Husić zlatni na Turkish Openu, medaljama se okitilo još pet naših takmičara

Nedžad Husić, najbolji sportista Bosne i Hercegovine, osvojio je zlatnu medalju na Turkish Openu, turniru G1 kategorije.

Nedžad je na putu do zlata ostvario pet pobjeda, čime je potvrdio odličnu formu, što posebno raduje, s obzirom na nadolazeća takmičenja.

Seniorke Ada Avdagić i Petra Ždero su na ovom takmičenju osvojile bronzane medalje, dok je juniorka Ema Kurić sa pet pobjeda odnijela zlatnu medalju. Benjamin Husić je osvojio srebro, a Anja Hrgić, bronzu.

Previous Izbori u Pakistanu: Khanove pristalice izašle da se osvete glasanjem za njegovo političko zatvaranje
Next Legendarni fudbaler dobio otkaz u HNS-u - jer ne navija za Dinamo!

Vogošća domaćin Svjetskog kadetskog prvenstva u hrvanju

Sportska dvorana “Amel Bećković” u Vogošći u period od 25. do 30.avgusta 2015.godine domaćin je Svjetskog kadetskog prvenstva u hrvanju u grčko-rimskom i slobodnom stilu. Ovo je nesumnjivo najveća sportska

Pozitivna slika: FK Sarajevo na naslovnicama turskih medija

Fudbalski klub Sarajevo i najveća turska aviokompanija, Turkish Airlines u utorak su potpisali ugovor o sponzorstvu. Uspostavljanjem saradnje sa pomenutom renomiranom avio kompanijom, FK Sarajevo dobilo je novog generalnog sponzora

Garza najbolji košarkaš NCAA lige, naredni korak – NBA i bosanska reprezentacija

Bosansko-američki košarkaš Luka Garza proglašen je za najboljeg igrača američke koledž lige. 22-godišnjak s Univerziteta Iowa osvojio je niz priznanja u svojoj završnoj sezoni u NCAA ligi – Naismith Player