Lejla Njemčević 2. na Svjetskom kupu u Francuskoj

Bosanska biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je 2. mjesto na Svjetskom kupu u Francuskoj.

Treća serija Svjetskog kupa bila je do sada najbrutalnija utrka u organizaciji UCI-ja dužine 101 kilometar sa 4.500 metara vertikalnog uspona u trajanju od 6 sati i 10 minuta.

Lejla je nastavila sa nevjerovatnom konstantnošću ove sezone na utrkama Svjetskog kupa i tako jednu utrku prije kraja vodi u generalnom plasmanu sa 240 bodova.

Posljednja serija Svjetskog kupa održava se u Snowshoe, (Sjedinjene Američke Države) gdje će biti i održano proglašenje najboljih u 2023. godini

Previous Sedad Mulalić, unuk reisa Čauševića, o Izetbegoviću: Apsolutno najzreliji bošnjački političar od nezavisnosti do danas!
Next ODRŽANA CENTRALNA MANIFESTACIJA POVODOM OBILJEŽAVANJA 18. SEPTEMBRA – DANA OSLOBOĐENJA, DANA BPK I GRADA GORAŽDE

NBA: Jusuf Nurkić odličan u novoj pobjedi svoje ekipe

Jusuf Nurkić je postigao 24 poena i 15 skokova za Fhoenix Sunse u pobjedi nad Charlote Hornetsima 133-119. Efikasniji od Nurkića bio je D. Booker s 35 poena. T. Rozier s

Hotel Hills položio ispit: Bosanski mjehur oduševio Fibinog delegata

Delegat Međunarodne košarkaške federacije Matej Avanzo oduševljen je uvjetima koji su bili u utakmicama sarajevske grupe kvalifikacija za EuroBasket 2022. U tekstu portala Siol.net slovenski delegat Avanzo govorio je o

U Bayernu potvrdili interes za Vedada Ibiševića!

Karl-Heinz Rummenigge, predsjednik Fudbalskog kluba Bayern potvrdio je da je bavarski div zainteresovan za angažman Vedada Ibiševića (33), napadača Herthe i proslavljenog fudbalskog reprezentativca Bosne i Hercegovine, izvještavaju brojni mediji