Naši odbojkaši u finalu EP u sjedećoj odbojci

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojici plasirala se u finale EP koje se igra u Turskoj.

Bosanski odbojkaši pobijedili su večeras u polufinalu selekciju Njemačke – 3:1 (25:16; 17:25; 25:23; 25:17).

Za Bosnu i Hercegovinu ovo je nova medalja na velikim takmičenjima, 25-a od 1997. godine.

Na Paraolimpijskim igrama ove godine Bosna i Hercegovina osvojila je bronzu. U međuvremenu, selekcija je dobila novog selektora.

Na EP naši odbojkaši imaju devet osvojenih titula.

Finale se igra u subotu a protivnik je Rusija.

Previous Kako su branioci grada Zmaja od Bosne zaustavili i zaplijenili oklopni voz
Next 'Nisam glup da bi se junačio pred Amerikom'

Švicarski Bosanci preskočili svjetske prvake: Petković i Seferović u 1/4 finalu Eura

Reprezentacija Švicarske plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva u fudbalu. Iznenađujuće za mnoge, Švicarska je pobijedila aktuelne svjetske prvake Francuze – nakon penala (5:4). Regularni tok utakmice završen je 3:3

Pjanić: Ova reprezentacija ima budućnost, ali moramo se probuditi

Na stadionu „Bilino polje“ u Zenici večeras je održana službena press konferencija „A“ reprezentacije Bosne i Hercegovine pred kvalifikacioni meč sa Finskom. Na pitanja novinara odgovarali su selektor Robert Prosinečki

NBA: Odlični nastupi bosanskih košarkaša (Video)

Jusuf Nurkić je sinoćnjom sjajnom partijom protiv Minnesote potvrdio da su problemi sa povredom za njega prošlost. Bosanskohercegovački centar je u pobjedi Denvera rezultatom 78:74 ostvario double-double sa 15 poena