Bosanski odbojkaši u polufinalu SP-a

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci savladala je Rusiju s 3:1 i plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva koje se igra u Holandiji.

Odbojkaši Bosne i Hercegovine dobili su prvi set rezultatom 25:13, u drugom su bili bolji s 25:20, dok su Rusi smanjili prednost selekcije Bosne i Hercegovine u trećem setu koji su dobili s 25:17.

Bosna i Hercegovina je u izjednačenom četvrtom setu pobjedu odnijela rezultatom 25:22.

U polufinalu SP-a trofejni bosanskohercegovački odbojkaši igrat će protiv selekcije Brazila.

Previous Kompanije iz Australije i S. Arabije zainteresovane za modernizaciju Olimpijskog stadiona „Asim Ferhatović Hase“
Next TACTICAL S - nova linija opreme za vojsku i policiju iz Tešanjskog Koteksa

Džumhur večeras protiv Raonića igra za četvrtfinale Mastersa u Miamiju

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir večeras igra meč osmine finala ATP turnira iz Masters serije 1000 u Miamiju. Nakon sjajnih igra na turniru na kojem je eliminirao  Argentinca Leonarda Mayera, Španca

Zmajevi sutra s Grbavice kreću ka Euru 2020. Kapiten Džeko igra stoti meč u najdražem dresu

Sutra (subota) fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine otvara kvalifikacioni ciklus za Evropsko prvenstvo 2020. domaćom utakmicom protiv Armenije. Susret se igra na stadionu Grbavica u Sarajevu od 20:45. Zmajevi,

Drugi ‘Stolački cener’ okupio više od 600 trkača

Više od 600 trkača okupilo se u subotu na drugom “Stolačkom ceneru”, trci od 10 kilometara duge rute kroz najljepše dijelove Stoca. – Zadovoljstvo mi je što danas prisustvujem drugom