Bosanski odbojkaši u polufinalu SP-a

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci savladala je Rusiju s 3:1 i plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva koje se igra u Holandiji.

Odbojkaši Bosne i Hercegovine dobili su prvi set rezultatom 25:13, u drugom su bili bolji s 25:20, dok su Rusi smanjili prednost selekcije Bosne i Hercegovine u trećem setu koji su dobili s 25:17.

Bosna i Hercegovina je u izjednačenom četvrtom setu pobjedu odnijela rezultatom 25:22.

U polufinalu SP-a trofejni bosanskohercegovački odbojkaši igrat će protiv selekcije Brazila.

Previous Kompanije iz Australije i S. Arabije zainteresovane za modernizaciju Olimpijskog stadiona „Asim Ferhatović Hase“
Next TACTICAL S - nova linija opreme za vojsku i policiju iz Tešanjskog Koteksa

Na današnji dan: Nije bio ofsajd!

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine prije tačno tri godine ispala je sa Mundijala u Brazilu, a ko zna šta bi bilo da Džeki nije sviran ofsajd Na današnji dan prije

Zmajevi će imati podršku: Djelimični povratak gledalaca na ‘Grbavicu’ i ‘Bilino polje’

Nakon što je Izvršni odbor UEFA-e juče donio odluku o djelimičnom povratku gledalaca na stadione, u kontekstu sprovođenja ove odluke, rukovodstvo NS/FS BiH se danas sastalo sa predstavnicima Federalnog ministarstva

Zvanično: Zmajevi odlučujuću utakmicu kvalifikacija igraju na Grbavici!

Reprezentacija Bosne i Hercegovine će utakmicu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo protiv Belgije igrati na stadionu Grbavica u Sarajevu. Ovu informaciju za N1 je potvrdio Elmir Pilav, izvršni direktor sektora za