Mesud Pezer pobijedio na još jednom mitingu u Njemačkoj

Na Međunarodnom atletskom mitingu koji je održan 8. jula u njemačkom gradu Biberich, u disciplini bacanje kugle, nastupio je i bosanskohercegovački predstavnik, Mesud Pezer.

Najduži hitac našeg takmičara je završio na dužini od 20,69 m što je bilo dovoljno da Mesud zauzme prvo mjesto na ovom turniru i ostvari opet pobjedu nad Davidom Storlom, bivšim svjetskim prvakom, koji je večeras zauzeo drugo mjesto.

„Zadovoljstvo mi je što sam u zadnja tri dana bacao na dva veoma jaka turnira u Njemačkoj, i na oba pobijedio. Nakon ovih turnira nastavljam s intenzivnim treninzima u Švedskoj, te kako se približava Svjetsko prvenstvo očekujem da će i moja forma ići i dalje uzlaznom putanjom“.

Previous Danas kvalifikaciona utakmica Lige prvaka Sarajevo – Celtic
Next Najmlađi Srebreničani pišu koliko vole Srebrenicu, svoj jezik i Bosnu

Loša treća četvrtina koštala BiH: Zmajevi poraženi od Njemačke

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine doživjela je poraz u 2. kolu Eurobasketa, a od nje je bolji bio domaćin grupe B Njemačka rezultatom 92:82. Vidjeli smo danas u Kelnu dva

Na Mešinom spisku za Gibraltar i Albaniju nekoliko novajlija: Među Zmajevima i Kenan Kodro

A“ reprezentacija Bosne i Hercegovine će 25. marta u Zenici dočekati selekciju Gibraltara u susretu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Selektor Mehmed Baždarević odabrao je 24 igrača na koje računa za

Memorijalni bokserski turnir “Mustafa Hajrulahović-Talijan”

Devetnaesti međunarodni memorijalni bokserski turnir “Mustafa Hajrulahović – Talijan” otvoren je u četvrtak u Sarajevu. Turnir će trajati četiri dana, a finalne borbe su planirane za nedjelju. Član Organizacionog odbora