Liga nacija: Zmajevi s Italijom, Holandijom i Poljskom

Određene su grupe druge sezone u UEFA takmičenju Liga nacija.

Bosna i Hercegovina ove godine igra u najjačoj Ligi A.

Bosanski fudbaleri nalaze se u grupi 1, a suparnici našim Zmajevima bit će selekcije Italije, Holandije te Poljske.

Prethodno izdanje selekcija naše zemlje završila je kao pobjednik grupe u ‘B’ Lige, što je značilo promociju naših fudbalera u ‘A’ rang te omogućilo baraž za odlazak na Euro, a koji je na rasporedu krajem ovog mjeseca.

Previous Švicarska najskuplja država za život; stanarina u Bosni sedam puta jeftinija
Next Proslava Dana nezavisnosti u V. Britaniji

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci osvojila bronzu na EP-u

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Poreču.  Izabranici selektora Mirze Hrustemovića u susretu za treće mjesto danas su pobijedili domaću selekciju

Bosna je nagradila svog šampiona: Veliki dočeci i novčane nagrade za Amela Tuku

Najbolji bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka obrodovao je ovih dana naciju osvajanjem srebra na Svjetskom atletskom prvenstvu u Dohi kada je utrku na 800m završio kao drugi. Veliki je to uspjeh

Šuman objavio spisak rukometaša za kvalifikacije za EP – Pozvan i Toromanović

Selektor rukometne A-reprezentacije Bosne i Hercegovine Bilal Šuman objavio je širi spisak igrača za predstojeće kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2018. godine u Hrvatskoj. Na spisku se nalaze 33 igrača: Benjamin