Ponovo sjajan: Double double Nurkića u pobjedi Portlanda (VIDEO)

Jusuf Nurkić nastavlja da pruža odlične partije, a tako je bilo i sinoć u pobjedi njegove ekipe nad Houston Rocketsima 110:102.

Nurkić je za 29 minuta provedenih na parketu upisao double-double učinak. Imao je 18 poena i 19 skokova, čemu je dodao po tri asistencije i blokade.

(basket.ba/MiruhBosne)

Previous Međunarodna pomoć krenula za Liban
Next Mostar: Uređena plaža Salakovac

Ismail Zulfić bh. rekordom do četvrtog mjesta na EP

Ismail Zulfić, paraplivački reprezentativac Bosne i Hercegovine osvojio je večeras četvrto mjesto na Evropskom seniorskom prvenstvu u Portugalu. Trinaestogodišnji predstavnik Bosne i Hercegovine finalnu trku u disciplini 50 metara delfin

Bajević: Inače sam ponosan čovjek, ali sam sinoć bio još ponosniji (Video)

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine doputovala je danas na sarajevski aerodrom iz Firence gdje je u petak odigrala neriješeno 1:1 sa selekcijom Italije u prvom kolu Lige nacija. Izjava selektora…

Lukavčanin Hamza Čajić odbranio titulu prvaka Evrope u karateu!

U Limasolu na Kipru održava se Evropsko prvenstvo za kadete i junioru u karateu na kojem Lukavčanin Hamza Čajić, član KBS “ORKKA” Lukavac, brani titulu prvaka Evrope koju je osvojio