Zlato sija, himna Bosne i Hercegovine prija!

Nabolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar danas je osvojila zlato na SP!

S vremenom 02:07.20 Lana je osvojila titulu juniorske svjetske prvakinje i postavila novi rekord svjetskih juniorskih prvenstava!!

Zlatna sportistkinja Bosne i Hercegovine imala je podršku i danas tokom nastupa u gradu Netanya.

Ceremonija dodjela medalja za trku 200m delfin gdje je naša sjajna plivačica Lana Pudar postala svjetska prvakinja i rekorder šampionata!!

Previous U Sarajevu predstavljen ”Bosanski pravopis” Refika Bulića
Next Čović: Neće biti građanske države. Već naredne sedmice krećemo još odlučnije

Bosanski bodybuilder Ensar Čolpa bronzani na takmičenju Arnold Classic Europe

Ensar Čolpa, bosanski takmičar u bodybuildinga osvojio je 3. mjesto na prestižnom takmičenju Arnold Classic Europe, održanom u španskom glavnom gradu, Madridu. Čolpini komentari prije i poslije nastupa… -Takmičenje o

Robert Prosinečki novi selektor fudbalske “A” reprezentacije Bosne i Hercegovine

Izvršni odbor NS/FSBiH jednoglasnom odlukom imenovao je  Roberta  Prosinečkog  za selektora „A“ reprezentacije Bosne i Hercegovine u narednom ciklusu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020.godine, uključujući i takmičenje u Ligi

Nedžad Husić se kvalifikovao na Olimpijske Igre u Tokiju

Bosna i Hercegovina imat će predstavnika na Olimpijskim Igrama u Taekwondou. Na kvalifikacionom turniru koji se održava u Sofiji Nedžad Husić ostvario je tri pobjede i plasman u finale, a