Svjetski kup u Budimpešti – Pudar u finalu, Dračić 11., Avdić 13.

Lana Pudar se plasirala u finale Svjetskog kupa u Budimpešti, u disciplini 200m delfin.

Lana je s vremenom 02:12.42 zauzela prvo mjesto u svojoj grupi i u ukupnom plasmanu treće mjesto.

Finalna utrka je na rasporedu poslijepodne u 18:07h.

– Kenan Dračić osvojio je 11. mjesto prvog dana takmičenja na Svjetskom plivačkom kupu u Budimpešti, dok je njegova reprezentativna i klupska koleginica Iman Avdić svoj nastup započela plasmanom na 13. mjesto.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine i takmičar Plivačkog kluba Sport time iz Sarajeva nastupio je jutros u disciplini 400 metara kraul i trku završio sa rezultatom 3.57,98. Iman Avdić je trku na 400 metara kraul u ženskoj konkurenciji isplivala sa vremenom 4.19,36.

Previous 'Ja sam kršćanin u Gazi - bombardujete i kršćane i muslimane’
Next Najveća izložba o islamskoj kulturi u Bosni: Održan razgovor o sazu u muzičkoj tradiciji Bošnjaka

Džanan Musa: Hvala svima, maksimalno koncentrisano i ozbiljno do kraja (VIDEO)

Kapiten naše kadetske reprezentacije Džanan Musa je sinoć protiv Hrvatske ubacio 17 poena, imao 7 asistencija i 5 skokova. Iako je Musa proveo šest sati u bolnici zbog problema sa

Domaći ligaški fudbal ipak atraktrivan za strance – u mali bosanski grad stigla četiri Nigerijca

U klubskim prostorijama Stupčanice iz Olova, ovih je dana potpisano 7 novih ugovora, od čega dva provjereno dobra igrača stižu iz Prve lige FBiH i to Dubačkić Dražen iz NK

Održano XX Međunarodno takmičenje u ekstremnim skokovima u vodu “Skok u Kazan” na Neretvi

Danas je u Konjicu na Glavnoj gradskoj plaži u organizaciji Triatlon asocijacije u BIH, a pod pokroviteljstvom Grada Konjica održano  XX Međunarodno takmičenje u ekstremnim skokovima u vodu “Skok u