Dva srebra za našu državu na SP u kick boks-u

Jasmina Merdić na zadnjem Svjetskom seniorskom prvenstvu u kick boks-u održanom u Italiji Lido di Jesolo osvojila srebernu medalju i time postala viceprvak svijeta u kategoriji +70 kg.

Jasmina je jedna od najtrofejnih kickboxerki koje Bosna i Hercegovina ima, osvajačica mnogih balkanskih, evropskih i svjetskih medalja sa međunarodnih takmicenja.

Viceprvak svijeta u kick boksu je i Nikola Drobnjak.

Na Svjetskom prvenstvu koje je održano u Lido di Jesolo Nikola Drobnjak je osvojio srebrnu medalju u kategoriji do 81 kg.

Slika može predstavljati 1 osoba i u zatvorenom
Previous Kožljak: U januaru sankcije SAD-a i EU, Dodik će biti zaustavljen
Next Emina Omanović treća na svijetu među juniorkama u skoku u dalj u dvorani

Dva kluba, jedan teren i zajedno – bez razdruživanja (Video)

Fudbalski klubovi Memići i Borac. Iako dolaze iz različitih entiteta, dokaz su da  ljudskost, zajedništvo i uvažavanje liječi stare rane. Memići se takmiče u trećoj kantonalnoj ligi Tuzlanskog kantona, a Borac

Bosanski div: Nurkić ponovo oduševio

Jusuf Nurkić opet u elementu. Sinoć je odigrao odličnu utakmicu protiv Boston Celticsa, a iako njegov tim nije uspio ostvariti pobjedu, naš centar može biti zadovoljan učinkom. Za 20 minuta

Zapažen nastup Duljevića u dresu “A” reprezentacije Bosne i Hercegovine protiv Španije

Naša reprezentacija izgubila je danas od Španije, rezultatom 3:1. Golove za Španiju su postigli Nolito (2) i Pedro, a za Bosnu i Hercegovinu Spahić, koji je u ovom susretu zaradio