Ismail Barlov četvrti na Svjetskom seniorskom prvenstvu u Manchesteru

Paraplivač Ismail Barlov osvojio je 4. mjesto na Svjetskom seniorskom prvenstvu u Manchesteru.

Takmičar Plivačkog kluba SPID iz Sarajeva izborio je finale u disciplini 50 metara prsno u klasi SB2. Podsjećamo, Ismail Barlov sa samo 12 godina uspio je izboriti A-normu za nastup na Svjetskom seniorskom prvenstvu.

Ismail Barlov priliku za još jedan dobar rezultat imat će i sutra, kada će nastupiti u disciplini 150 metara miks.

Bh. boje u Manchesteru brani i Ismail Zulfić, koji će nastupiti u disciplini 50 delfin.

Izvor: federalna.ba

Previous Jusuf Omerović slika bajkovitu historiju Bosne
Next Završena prva faza istraživanja Efrem kule u Livnu

Pezer prvak Balkana s novim državnim rekordom

Najbolji bosanskohercegovački bacač kugle Mesud Pezer danas je osvojio prvo mjesto na Balkanskom prvenstvu u Istanbulu. Pezer je danas postao pravak Balkana osvojivši prvo mjesto na Balkanskom prvenstvu u

Amel Tuka uoči mitinga u Zenici: Uvijek je poseban osjećaj trčati ovdje

Sve je spremno za Sedmi međunarodni atletski miting Zenica 2016, na kojem će 1. juna na atletskom stadionu Kamberovića polje u Zenici učestvovati 150 takmičara iz 20 zemalja, piše Anadolu