Lana Pudar 4. u finalu Svjetskog kupa u Budimpešti

Lana Pudar, najbolja plivačica Bosne i Hercegovine, zauzela je 4. mjesto u finalu Svjetskog kupa u Budimpešti, u disciplini 100m leptir – s vremenom 58.26!

I u ovoj utrci trijumfovala je Kineskinja Zhang.

Podsjećamo, Pudar je na 100m iste discipline osvojila srebro. Naša plivačica nastupala je u dva od tri takmičenja Svjetskog kupa osvojivši dvije medalje – 200m leptir discipline. Do bronze je isplivala u Berlinu te srebra u Budimpešti.

Lana Pudar u još jednom finalu Svjetskog kupa

Previous Na današnji dan, 'na kapiji Bosne', branioci zaustavili oklopni voz - tri dana se izvlačilo zarobljeno oružje
Next Ljevica predlaže da Slovenija prizna Palestinu i uvede sankcije Izraelu

Bosna i Hercegovina prvak Balkana, drugi put zaredom

Nakon što je prošle godine Bosna i Hercegovina osvojila naslov prvaka Balkana, na Balkanskom prvenstvu u Albaniji, ove godine smo odbranili naslov i po drugi put zaredom okitili se naslovom

Lorens Listo: Klub skakača iz Mostara na UNESCO-voj listi?

U nedjelju 26. jula s početkom u 16 sati počinju 454. tradicionalni skokovi sa Staroga mosta u Mostaru. To je bio povod razgovora sa najboljim i najtrofejnijim skakačem Lorensom Listom

Bronza za Lanu Pudar na Svjetskom prvenstvu!

Najbolja bosanska plivačica Lana Pudar osvojila je bronzu na Svjetskom seniorskom prvenstvu u Dohi! Pudar je na 200m letptir imala rezultat 2:07.92, što je bilo dovoljno za 3. mjesto i