Lana Pudar zlatna na Evropskom juniorskom prvenstvu (Video)

Lana Pudar, nakon osvojenih medalja na Mediteranskim igrama, uspješno nastupa i na Evropskom juniorskom prvenstvu.

Mlada bosanska plivačica danas je osvojila zlato na 200 metara leptir, s rezultatom znatno boljim od konkurencije – 2:08.92.

Ranije je Pudar osvojila srebro na 100 metara iste discipline. Lana će do kraja dana nastupiti i u polufinalu 50 metara leptir.

Čestitamo!

U nastavku pogledajte finalnu utrku i novo osvojeno zlato naše zlatne plivačice.

Previous Evropa je odgovorna za ono što se dešava u Bosni i Hercegovini, a ne bosanski narod
Next Neum: U naselju Rabrani uz mesdžid osvanuli grafiti: Neće nas pokolebati u odlučnim namjerama da gradimo

Naša mlada plivačica Lana Pudar ispunila A-olimpijsku normu

Mlada bosanskohercegovčka plivačica Lana Pudar isplivala je večeras na Otvorenom prvenstvu Srbije u Beogradu A-olimpijsku normu, čime je postala još jedna učesnica predstojećih Olimpijskih Igara u Tokiju. Članica plivačkog kluba

HISTORIJA

Na današnji dan KK Bosna osvojila evropski naslov!

Košarkaški klub Bosna je 5. aprila 1979. godine u francuskom Grenoblu ostvarila historijsku pobjedu nad italijanskim Emersonom i postala prvi put prvak Evrope. Pred 12.000 navijača, popularni “Studenti” su slavili veliku pobjedu

Amel Tuka svečano otvorio atletsku stazu u Vogošći

Nakon tromjesečnog rada, uređenja i markacije atletske staze, danas jesimbolično na World Run Day, koji se obilježava širom svijeta zvanično otvorena atletska staza na stadionu “Hakija Mršo” u Vogošći. Atletsku