Posebno sam ponosna kada vidim koliko ljudima u mojoj državi znače moji uspjesi

Nakon što je na Svjetskom plivačkom kupu u Kazanu osvojila bronzanu medalju (100m leptir) te imala još dva plasmana u finale, naša najbolja plivačivca Lana Pudar zahvalila se na podršci i najavila skori nastup na EP.

– Hvala vam na bezbroj poruka i komentara podrške. Zaista sam svaki put posebno ponosna kada vidim koliko ljudima u mojoj državi znače moji uspjesi.

Pošto sam sa ozbiljnim trenažnim procesom krenula tek polovinom devetog mjeseca, nisam imala neka velika očekivanja na ovom takmičenju, ali drago mi je da se dobar rad u prethodnom periodu isplatio i što sam taj rad uspjela krunisati medaljom.

Veliko hvala mojim trenerima, mojoj porodici, svim mojim sponzorima, mojim profesorima na velikom razumijevanju koje imaju za mene, kao i svim mojim prijateljima. Ovo je i vaša medalja.

Za tri dana počinje seniorsko prvenstvo Evrope u Kazanu, gdje ću zabilježiti svoje prve nastupe na prvenstvu Evrope u seniorskoj konkurenciji. Svakako da ću se potruditi da ostvarim što bolje rezultate i opet Vas učinim sretnim i ponosnim – napisala je 15-godišnja bosanska plivačica.

Mlada Mostarka na juniorskom prvenstvu Evrope, održanom ljetos u Rimu, osvojila je zlato i dva srebra.

Pudar već drži državne rekorde u svim leptir disciplinama.

Previous Inzko od EU tražio sankcije za Dodika i Stevandića, Brisel još šuti
Next Mladi robotičari iz Bosne i Hercegovine prvi u svijetu

Dva srebra za našu državu na SP u kick boks-u

Jasmina Merdić na zadnjem Svjetskom seniorskom prvenstvu u kick boks-u održanom u Italiji Lido di Jesolo osvojila srebernu medalju i time postala viceprvak svijeta u kategoriji +70 kg. Jasmina je

Pezer prvak Balkana, treći put uzastopno!

U istanbulskoj areni Atakoy danas se održava 25. balkansko seniorsko prvenstvo u atletici. Na ovom dvoranskom takmičenju nastupio je i naš najbolji bacač kugle, Mesud Pezer. Najbolji hitac Pezera je

Rukometaše 60 minuta dijeli od EP: Može li Bosna i Hercegovina pobijediti Austriju u Beču?

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras u Beču protiv Austrije igra utakmicu biti ili ne biti kada je riječ o plasmanu na Evropsko prvenstvo, koje će se 2018. godine održati