Elvedina Muzaferija osvojila prve bodove u Svjetskom kupu ove sezone

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija zauzela je 25. mjesto na utrci spusta u italijanskoj Cortini d’Ampezzo, čime je osvojila prve ovosezonske bodove u Svjetskom kupu, javlja Anadolu.

Muzaferija je stazu prešla za 1:35.75, i za pobjedničkim vremenom Ragnhilde Mowinckel je kasnila 2.25 sekundi.

Ostvarila potpuno identično vrijeme kao i Francuskinja Karen Clement i zauzela 25. mjesto od 45 skijašica koje su vozile današnji spust.

Muzaferija je tako osvojila šest bodova te se u ukupnom poretku Svjetskog kupa u spustu sada nalazi na 40. mjestu.

Previous Afera Agrokomerc - uništavanje Bosne preko uništenja H. Pozderca
Next 'Ovdje sam za svoju zemlju već 23 godine, bez obzira da li sam povrijeđen, umoran ili ima drugih problema...'

Red Bull 400: Ovog ljeta i bosansko izdanja najteže utrke na svijetu

Na olimpijski Igman 26. juna dolazi utrka Red Bull 400 ili – kako je često nazivaju – najtežih 400 metara koje ćete ikada pretrčati. Bosna i Hercegovina je uvrštena u kalendar

Lejla Tanović drugim mjestom na Svjetskom kupu u Francuskoj završila sezonu

Lejla Tanović, najbolja bosanskohercegovačka biciklistkinja ujedno šesnaest puta državna i petorostruka uzastopna balkanska prvakinja, osvojila je svoju drugu medalju sa Svjetskog kupa, na utrci održanoj u Francuskoj. Tanović je nastupila

Memorijalni džudo turnir “Vinko Šamarlić“: Sjećanje na heroja odbrane okupilo sportiste iz regiona

Memorijalni džudo turnir “Vinko Šamarlić“, 25. po redu, danas se održava u sportskoj dvorani u naselju Grbavica. Ovo jedinstveno takmičenje, koje se održava u čast velikog sportiste i heroja odbrane