Sarajevo – predstavljeni bosanski karatisti koji su osvojili medalje na Evropskom prvenstvu

Danas je u prostorijama Olimpijskog komiteta Bosne i Hercegovine Karate savez Bosne i Hercegovine održao press konferenciju povodom osvojenih čak šest medalja bh. karatista.

Bosanskohercegovački karatisti ostvarili su zavidan rezultat na Evropskom prvenstvu za kadete, juniore i U21 u karateu koje je održano u Tblisiju, Gruziji, osvojivši 6 medalja, od čega 4 zlatne, 1 srebrenu i 1 bronzanu.

U današnjim izjavama za medije istakli su važnost podrške koju imaju od svojih porodica, trenera i Saveza u svom trenažnom procesu. Bez te sveobuhvatne podrške medalje ne bi bile moguće.

Podsjećamo da su medalje osvojili:

Bekir Grabus, zlato, U21, kategorija -67 kg!

Emina Sipović, zlato, U21, kategorija -61 kg!

Anes Bostandžić, zlato, U21, kategorija +84 kg!

Ali Arnautović, zlato, kadeti, kategorija -70 kg!

Ajla Sipović, srebro, juniorke, kategorija -66 kg!

Nejra Sipović, bronza, U21, kategorija -55 kg!

Još jednom upućujemo iskrene čestitke.

Previous Raseljena palestinska učiteljica nije sputana izraelskim ratom - 'Učiću djecu dok sam živa'
Next Kadetska džudo reprezentacija Bosne i Hercegovine uspješno započela takmičarsku sezonu!

NAŠI DANI

Bosna i Hercegovina u brojevima 2019

Godišnja publikacija „Bosna i Hercegovina u brojevima 2019“ Agencije za statistiku BiH U publikaciji su, na jednom mjestu, prezentirani posljednji dostupni statistički podaci o Bosni i Hercegovini kao što su