Propuštena prilika – fudbaleri poraženi u finišu utakmice

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je večeras od Ukrajine – 1:2 u polufinalnoj utakmici baraža za EURO.

Početni sastav Bosne i Hercegovine

Prvo poluvrijeme donijelo je solidnu igru u kojoj smo vidjeli bolju igru naših igrača uz par izglednih prilika za postizanje gola. U nastavku smo mogli vidjeti kontinuitet dobre igre.

Bio je 57′ minut kada je Amar Dedić iskosa s desne strane uputio šut prema golu gostiju te je lopta uz pomoć odbranbenih igrača Ukrajine završila u golu, na oduševljenje Bilinog Polja i svekolikih bosanskih ljubitelja fudbala. Ukrajinci se pak nisu predali.

I možda su svi očekivali lagano privođenje utakmice kraju, ali gosti ne. Ukrajinci postižu dva brza gola 85′ (Yaremchuk) i 88′ (Dovbyk).

To je bio kraj i prije kraja i sudijskog vremena.

Finalna utakmica baraža na rasporedu je 26. marta, protivnik Ukrajincima je Island.

Previous Evropsko vijeće donijelo odluku o otvaranju pristupnih pregovora s Bosnom i Hercegovinom
Next Transparent ukrajinskih navijača u Zenici: "Srebrenica 1995, Ukrajina sada"

Pet medalja za bosanske taekwondo reprezentativce na EP u Talinu i Sarajevu

Lamija Alihodžić osvojila je bronzanu medalju za Bosnu i Hercegovinu posljednjeg dana Svjetskog taekwondo prvenstva za kadete u Sarajevu. Predstavnica naše zemlje je u kategoriji žena preko 176cm osvojila prvu

Kompanija Ytong BH će donirati cjelokupan materijal za izvođenje zidarskih radova na Olimpijskom bazenu u Mostaru

Dok Gradska uprava Grada Mostara zajedno sa izabranim Arhitektonskim biroom odlučuje o idejnom rješenju izgleda budućeg Olimpijskog bazena u Mostaru, Uprava kompanije Ytong BH d.o.o. Tuzla donijela je odluku koja

Juniori do prve pobjede na Eurobasketu nakon produžetka

Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine startovala je pobjedom na Evropskom prvenstvu u Turskoj. Naši momci savladali su u prvoj utakmici C grupe selekciju Izraela rezultatom 103:102 nakon produžetka. Nije