Lejla Tanović prvakinja Balkana u brdskom biciklizmu

Najbolja bosanska biciklistkinja Lejla Tanović je Balkanska prvakinja 2016 u elite kategoriji!

Današnja utrka u Crnoj Gori je bila i UCI C2 utrka te je Lejla postavila dva nova rekorda. Prva pobjeda na UCI utrci za BiH, prva Balkanska prvakinja u elite kategoriji za Bosnu i Hercegovinu.

Lejla Tanović već ima dvije medalje sa Balkanskih prvenstava gdje je u Makedoniji 2014. godine bila srebrena u kategoriji U23, a naredne godine u Grčkoj također je bila srebrena kao najmlađa takmičarka u kategoriji elite.

(mb)

Previous Učesnici Marša mira stigli u Potočare: Na čelu kolone preživjeli Srebreničani sa "Puta smrti"
Next Tuga majke Kade Ramić: Život joj satkan od uspomena na četiri ubijena sina

Jan Doršner – sjećanje na poginulog heroja odbrane (Video)

Početkom agresije na Bosnu i Hercegovinu, sarajevska mladost dala je ogroman doprinos. Jedan od njih, Jan Doršner izgubio je život u opkoljenom Sarajevu 1992. godine. Bio je svestrani sportista –

INTERVJU

Gianluigi Buffon: Pjanić je klasa Pirla, to su dirigenti na terenu

Ko je najbolji golman svijeta svih vremena, vječito je pitanje o kojem se često raspravljaju ljubitelji najvažnije sporedne stvari na svijetu. Mnogi će dati odgovor da je to legendarni Italijan i

Sjedeća odbojka – Bosna i Hercegovina u polufinalu EP-a u Poreču

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci plasirala se u polufinale Evropskog prvenstva u Poreču.  Izabranici selektora Mirze Hrustemovića danas su u četvrtfinalu savladali selekciju Njemačke s 3:0 (25:14, 25:19,