Reprezentacija Bosne i Hercegovine u polufinalu EP u sjedećoj odbojci

Trofejna selekcija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci na putu je prema novom uspjehu, ovaj put na Evropskom prvenstvu.

Naši reprezentativci su savladali Nizozemsku 3:0 i tako ostvarili plasman u polufinale gdje nas očekuje reprezentacija Njemačke koja je na prošlom evropskom prvenstvu osvojila bronzu.

Polufinalni susret igra se sutra u 18:30 sati po našem vremenu.

U drugom polufinalu sastaju se Rusija i Ukrajina.

Za Bosnu i Hercegovinu su danas nastupali: Sabahudin Delalić, Dževad Hamzić, Ismet Godinjak, Adnan Manko, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Safet Alibašić, Ermin Jusufović, Nizam Čančar, Stevan Crnobrnja, Armin Šehić i Jasmin Brkić i stručni štab na čelu sa selektorom Prof.dr. Ifetom Mahmutovićem koji čine treneri Asim Medić i Ejub Mehmedović, te ekonom Dževad Šabeta i fizioterapeut reprezentacije Miodrag Ranđelović.

Previous Sanski Most: Obilježena godišnjica slavnog Petog korpusa bosanske armije
Next NATO, SAD, EU - svi daju podršku državi. Čekaju se konkretni potezi

Ajdin Hasić oduševio navijače Bešiktaša: Mladog bosanskog fudbalera porede s Messijem

Mladi bosanski fudbaler Ajdin Hasić zaigrao je na velikoj sceni. On je bio starter u istanbulskom Bešiktašu već drugo kolo zaredom, odnosno od početka sezone. U ovog turskog velikana 18-godišnji

Muzaferija: Odlična najava za početak sezone, pogotovo jer je olimpijska

Sa startnim brojem 51 došla sam do 18. mjesta. Kada sam sam ušla u cilj, zaista, nisam mogla da vjerujem, jer su ovo zapravo moji prvi bodovi u Svjetskom kupu,

Pezer s hicem od 20,41 metar deveti na SP-u

Bosanskohercegovački reprezentativac Mesud Pezer, hicem od 20,41 metar, osvojio je deveto mjesto u bacanju kugle na 19. svjetskom dvoranskom prvenstvu u atletici, koje je u petak počelo u Glasgowu. Pezer