Medalja za Lanu Pudar na Svjetskom kupu!

Lana Pudar osvojila je bronzu na Svjetskom plivačkom kupu koji se održava u Kazanu.

Naša mlada plivačica do medalje je isplivala u disciplini 100m leptir, u kojoj je i aktuelna juniorska prvakinja. Današnje vrijeme 57.39, bolje je od onog ranijeg.

Prethodnih dana Pudar je plivala još dva finala, na 50 i 200 metara, s osvojenim 6. i 4. mjestom te novim državnim rekordima Bosne i Hercegovine.

Previous Banjaluka: Prikupljanje pomoći porodici Dodik
Next Avdo Huseinović snimio film o heroju Hašimu Spahiću: Put u nezaborav

Sarajevo European Open 2022: Na turniru vrhunski džudisti iz 27 zemalja

U organizaciji Džudo saveza Bosne i Hercegovine u Sarajevu ovog vikenda održava se prestižni međunarodni turnir “Sarajevo European Open“. Ceremonija otvaranja održana je s početkom u 16 sati u dvorani

Svjetsko prvenstvo u Kini: Bosanski plivači 17. na svijetu

Na Svjetskom prvenstvu u plivanju u malim bazenima koje se održava u Kini reprezentacije Bosne i Hercegovine zazela je 17. mjesto u štafeti 4×50 slobodnim stilom, javlja AA. Amina

Elvedina Muzaferija osvojila prve bodove u Svjetskom kupu ove sezone

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica Elvedina Muzaferija zauzela je 25. mjesto na utrci spusta u italijanskoj Cortini d’Ampezzo, čime je osvojila prve ovosezonske bodove u Svjetskom kupu, javlja Anadolu. Muzaferija je stazu