Prvo mjesto za bosansku biciklistkinju na Svjetskom kupu u Poljskoj

Lejla Tanović Njemčević osvojila je prvo mjesto na UCI Svjetskom kupu u maratonu u Poljskoj!

‘Ovo je moja druga zlatna medalja sa Svjetskog kupa ali prva koju sam osvojila individualno’ – kazala je Lejla nakon utrke.

Najbolja bosanska biciklistkinja u svjetskom je vrhu ovog sporta, krajem maja zauzimala je 4. mjesto na svjetskoj maraton UCI rang listi.

Naredno takmičenje za našu biciklistkinju je Evropsko prvenstvo u Češkoj.

Previous Tuka u Rabatu osvojio peto mjesto u trci na 800 metara Dijamantne lige
Next Ruskoj diplomatiji ostaje da savlada teleportaciju: Lavrov ne može na Balkan!

Amel Tuka: I u Peking idemo po zlato, Bosna i Hercegovina ne zaslužuje ništa manje

Ne tražim mnogo, a vraćam višestruko – kaže u intervjuu za novinsku agenciju Patria najbolji bosanskohercegovački atletičar svih vremena, koji je u petak navečer na prestižnoj Dijamantskoj ligi u Monaku osvojio

HISTORIJSKA POBJEDA NAŠIH TENISERA: Reprezentacija izborila plasman u 1. grupu E/A zone

Davis Cup Group II Europe/Africa 3. kolo: Bosna i Hercegovina 3-0 Litvanija Bašić/Brkić – Grigelis/Mugevičius 6-4,6-4,6-2 Godinama se čekao plasman u 1. grupu E/A zone i napokon smo ga dočekali!