Njemčević: Najveći uspjeh je što sam godinu završila kao prva biciklistkinja svijeta

Najbolja bosanska biciklistkinja Lejla Njemčević završila je najuspješniju sezonu u svojoj karijeri kao prva biciklistkinja svijeta na UCI svjetskoj maraton ranking listi.

Osim što je zauzela prvo mjesto na svjetskoj UCI ranking listi, osvojila je i Svjetsku maraton ligu koja je bila sastavljena od sedam utrka Svjetskog kupa.

Previous Univerzitet u Zenici promovirao doktore nauka, magistre i diplomante
Next Dio UZP-a: Godišnjica zločina nad bošnjačkim civilima u Stupnom Dolu kod Vareša

Amel Tuka s najboljim vremenom sezone osvojio 4. mjesto u trci na 800 metara na mitingu u Madridu

Bosanskohercegovački srednjeprugaš Amel Tuka, s novim ličnim rekordom sezone 1:46,89, osvojio je četvrto mjesto na zlatnom mitingu Svjetske dvoranske serije Galluru u Madridu, na kojem je pobijedio Španjolac Saul Ordonez

Iman Avdić – novi državni rekord na 400m i norma za SP

Iman Avdić ispunila normu za Svjetsko prvenstvo. Sjajna Iman Avdić postavila je novi seniorski rekord Bosne i Hercegovine u disciplini 400m slobodnim stilom, s vremenom 4:17.75. Ovim rezultatom je ispunila

Jure Franko o Igrama ‘84: Sarajevo je ujedinilo svijet

Kada se govori o Zimskim olimpijskim igrama u Sarajevu prije 40 godina, većini ljudi na um padaju naredne asocijacije: Vučko, Pahuljica i slogan „Volimo Jureka više od bureka“. Vučko je