Ponovo veliki uspjeh za bosanske karatiste – Bostandžić prvi, Krešić drugi na turniru u Atini

U finalnom meču na Karate 1 Serije A u Atini, Anes Bostandžić zauzeo je prvo mjesto dok je reprezentativni kolega

Sandro Krešić zauzeo drugo mjesto kategoriji borbe seniori + 84 kg.

Emina Sipović zauzela je 5. mjesto na turniru Karate 1 Serije A u Atini u kategoriji borbe seniorke – 61 kg. U borbi za bronzanu medalju zaustavljena je od predstavnice iz Ukrajine.

Velike čestitke na uspjehu našim reprezentativcima.

Previous Ugrožavanje stabilnosti kao srpski politički adut: Dodik je nagradio Putina jer želi pridobiti Zapad za svoju agendu
Next 'SNSD je spreman zauzeti proevropski kurs. Naša stranka ne razmišlja o SDA kao potencijalnom partneru.'

Podignuta zastava Bosne i Hercegovine u Olimpijskom selu u Pyeongchangu

U Olimpijskom selu u Pyeongchangu jutros je uz melodiju himne na jarbol podignuta zastava Bosne i Hercegovine.   A na današnji dan prije 34 godine u Sarajevu su otvorene 14.

Pudar prvakinja Evrope i na 50 metara leptir (Video)

Bosanska plivačica Lana Pudar okitila se i trećom medaljom na Evropskom juniorskom prvenstvu. Nakon srebra na 100, zlata na 200, Pudar je osvojila 1. mjesto i u disciplini 50 meta

Slaven Bilić kandidat za selektora Bosne i Hercegovine

Reprezentacija Bosne i Hercegovine još uvijek je bez selektora, a stručna komisija i dalje obavlja razgovore s potencijalnim kandidatima. Nakon posljednje kvalifikacijske utakmice u Talinu protiv Estonije spominjao se veliki