Luna Pudar – svjetska prvakinja, po drugi put! /VIDEO/

Bosanska plivačka zvijezda Lana Pudar isplivala je do novog zlata na Svjetskom juniorskom prvenstvu.

Naime, Pudar je postala svjetska šampionka i na 100 metara leptir. Vrijeme 57.77. Tako je SP završila s dva zlata i jednim srebrom.

Prvo je na 200m ove discipline pobijedila, pritom uz novi rekord juniorskih SP-a. Potom je bila 2. na 50m leptir, da bi danas osvojila novo zlato.

Čestitamo!

Previous Nije Ramo Isak 'na svoju ruku' imenovao sina za direktora - to je uradilo svih 15 prisutnih ministara Nikšićeve vlade!
Next Novo zlato oko vrata za Pudar i državna himna Bosne i Hercegovine

Ahmed Krnjić odradio svoj drugi meč u profesionalnom boksu: Nokautirao protivnika već u prvoj rundi

Poprilično aktivno je Krnjić započeo ovu godinu, a već je odradio tri meča. Dva u boksu i jedan u kickboksu Dosta boraca se žali na nedostatak mečeva u ONE Championshipu,

Pečenković osvojio srebro na Svjetskom prvenstvu u sportskom aeromodelarstvu

Član aeromodelarske reprezentacije BiH Enes Pečenković zauzeo je drugo mjesto na Svjetskom prvenstvu u sportskom aeromodelarstvu, koje se održava u Mongoliji. Pečenković je osvojio srebro u disciplini F1-A, u konkurenciji 76

NAŠI DANI

Drugo zlato za Kosovo na Olimpijadi u Tokiju!

Kosovska džudistkinja Nora Gjakova na Olimpijskim igrama u Tokiju svojoj zemlji donijela je drugu medalju na ovogodišnjoj Olimpijadi. Gjakova, koja se takmiči u kategoriji do 57 kilograma – osvojila je