Lana Pudar 4. u finalu Svjetskog kupa – 100m leptir (Video)

Lana Pudar, najbolja plivačica Bosne i Hercegovine nastupila je danas na utrci Svjetskog kupa u Berlinu, disciplina 100 metara leptir.

Pudar je pobijedila kvalifikacionu utrku, dok je u finalu zauzela 4. mjesto s vremenom 58.28.

17-godišnja Mostarka iza sebe ima još jedno uspješno veliko takmičenje. Podsjećamo da je osvojila bronzu na 200m leptir.

Previous Sanski Most - manifestacija “28 godina u slobodi”
Next Komšić: Šmit radi sve da bi jačao poziciju Zagreba u Bosni i Hercegovini

Najbolji svjetski skakači u vodu ponovo u Mostaru

Red Bull Cliff Diving Svjetsko prvenstvo i ove godine dolazi u Bosnu i Hercegovinu. Najbolji svjetski skakači u vodu će 24. septembra na Starom mostu ponovo izvoditi nevjerovatne skokove kojima

Naši odbojkaši u finalu Evropskog prvenstva!

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci plasirale se u finale kontinentalnog takmičenja nakon današnje pobjede nad Ukrajinom. Naši zlatni odbojkaši u lovu su na svoju desetu titulu prvaka Evrope.

Zmajevi traže prvu pobjedu protiv Ronalda i ekipe

Fudbalska selekcija Bosne i Hercegovine večeras igra protiv Portugala. Protiv Ronalda dosad nismo imali zapaženih uspjeha – jedan remi i četiri poraza. Na zeničkom stadionu „Bilino polje“ sinoć je održana