Dominacija naše plivačice: Beogradski bazeni ‘plitak potok’ za Lanu Pudar

Lana Pudar, prvakinja je Evrope u disciplini 200 metara delfin/leptir, s novim juniorskim rekordom, novim rekordom evropskih juniorskih prvenstava, A olimpijskim normom i novim državnim rekordom Bosne i Hercegovine.

Današnje je to postignuće vanserijske bosanske plivačice. I to nije sve od današnjeg dana – Lana je neposredno nakon fantastične utrke na 200m, plivala polufinale na 50m te izborila novo finale!

Podsjećamo, Pudar je osvojila zlato i na 100m leptir, i nova je vlasnica juniorskog rekorda evropskih prvenstava i u toj disciplini!

Pogledajte finale na 200m leptir i Lanin evropski rekord ostvaren na dominantan način.

Previous Iz Bihaća put Srebrenice krenuli biciklisti i maratonci
Next U centralnom gradu sjevero-istočne Bosne stanovi se prodaju za cijenu koja prelazi i milion maraka

Pobjeda Bosne i Hercegovine nad Hrvatskom za četvrtfinale Eurobasketa

Ženska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine bilježi svoj historijski uspjeh. Naše košarkašice pobijedile su danas Hrvatsku u zahtjevnoj utakmici za plasman u četvrtinu finala Evropskog prvenstva. Rezultat je bio 80:69.

Bosna i Hercegovina protiv Litvanije po zlato od 20:15 minuta!

Nakon sinoćnje drame i velike pobjede protiv Španije u polufinalu Europskog prvenstva, naši momci će večeras odmjeriti snage protiv domaćina Litvanije u finalu Europskog prvenstva. Ovaj meč počinje u 20:15

Njemčević: Najveći uspjeh je što sam godinu završila kao prva biciklistkinja svijeta

Najbolja bosanska biciklistkinja Lejla Njemčević završila je najuspješniju sezonu u svojoj karijeri kao prva biciklistkinja svijeta na UCI svjetskoj maraton ranking listi. Osim što je zauzela prvo mjesto na svjetskoj