Njemčević: Najveći uspjeh je što sam godinu završila kao prva biciklistkinja svijeta

Najbolja bosanska biciklistkinja Lejla Njemčević završila je najuspješniju sezonu u svojoj karijeri kao prva biciklistkinja svijeta na UCI svjetskoj maraton ranking listi.

Osim što je zauzela prvo mjesto na svjetskoj UCI ranking listi, osvojila je i Svjetsku maraton ligu koja je bila sastavljena od sedam utrka Svjetskog kupa.

Previous Univerzitet u Zenici promovirao doktore nauka, magistre i diplomante
Next Dio UZP-a: Godišnjica zločina nad bošnjačkim civilima u Stupnom Dolu kod Vareša

Poznati nosioci zastave Bosne i Hercegovine na ZOI

Na svečanom otvaranju XXIV Zimskih olimpijskih igara u Pekingu, 4. februara 2022. godine, čast da nose zastavu Bosne i Hercegovine imat će sportisti Elvedina Muzaferija (alpsko skijanje) i Mirza Nikolajev

KOŠARKA: Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine protiv Izraela otvara Evropsko prvenstvo

Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine sutra će odigrati prvu utakmicu na Evropskom prvenstvu, koje se do 22. decembra održava u turskom Samsunu. Iako je naš Stručni štab na čelu

Bosna i Hercegovina osvojila srebrnu medalju na SP u sjedećoj odbojci

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci poražena je večeras od selekcije Irana sa 3:0 u setovima u finalu Svjetskog prvenstva u Sarajevu. Iranci su osvojili osmu titulu svjetskog prvaka,