Još dvije medalje za bosanski taekwondo

Tekvandoisti Bosne i Hercegovine osvojili su danas dvije bronzane medalje na EP

Milica Vasić i Benjamin Husić osvojili su bronzane medalje na Evropskom taekwondo prvenstvu za kadete!

Podsjećamo, Nedžad Husić jučer je postao prvak Evrope u olimpijskom taekwondou do 21 godine, dok je Ejla Makaš osvojila bronzanu medalju.

Previous Jučer i danas u našu zemlju pristiglo oko 120 hiljada Pfizer vakcina
Next Prva bosanska kamp prikolica na svjetskom sajmu u Düsseldorfu

Bosanska dijaspora u Australiji finansijski podržala naše košarkašice

Kao što je i ranije najavljeno, zajednica Bosanaca i Hercegovaca koji žive u Australiji prikupila je iznos neophodan za boravak ženske košarkaške reprezentacije BiH u ovoj dalekoj zemlji, gdje učestvuje

Cerić osvojila zlatnu medalju na Grand Prixu u Zagrebu

Bosanskohercegovačka džudistkinja Larisa Cerić osvojila je zlatnu medalju na Grand Prixu u Zagrebu. Cerić je kao nositeljica bila slobodna u prvom krugu, da bi u drugom pobijedila predstavnicu Brazila Camilu Yamakawa.

Bosna domaćin Ukrajini u baražu, kući igramo i eventualno finale

U sjedištu UEFA u Nyonu danas je održan žrijeb play-offa za EURO 2024. Bosna i Hercegovina se u baraž plasirala osvajanjem prvog mjesta u svojoj grupi u UEFA Ligi nacija,